Červenec 2016

Můj živel, Voda

23. července 2016 v 13:19 Something
Podle mého znamení by můj živel měla být země. Ale jak je vidno, vůbec to nepasuje. Už podle toho co jsem vyčetla (a to že jsem se načetla) o tomto živlu. Můj živel je od mala Voda. Oheň mi nikdy nebyl blízký, dodnes mám respekt a mám strach jen ze zapalovače, zemi jsem nikdy nepřišla na kloub a vítr je pro mě prostě vítr.


Já prostě od mala miluji vodu. Vždycky jsem se cachtala ve vaně co nejdýl, vždycky jsem si s ní hrála, v bazénu jsem se potápěla a strávila tam o prázdninách každý den. Plavat jsem se neučila, prostě jsem se to uměla. Prsa, kraul, motýlek, znak jsem taky uměla. Stačilo pár koleček v bazénech ve větších městech. Nejlepší výlety pro mě byli do bazénů, aquaparků a všeho možného. Nemusím moc vodní atrakce, tobogany a tak. Přijde mi to za prvé nudné a prostě si vodu spojuji s odpočinkem, relaxací a uvolněním. I rychlé plavání je pro mě jisté uvolnění. Vždycky si při plavání utřídím myšlenky a je mi tak nějak fajn.


Pracovní zápisy| 1.Týden

17. července 2016 v 21:18 article
Mamka mi oznámila, že tak líná bytost si nenajde brigádu a nevydrží tam.
Ta líná bytost si jí našla. V murru.
Mamka mi řekla že když mám tak ráda psaní, mohla bych sepsat nějaký zápisky čico. Tak jdeme na to.

Plat si nechám pro sebe a na to že tam budu jen měsíc je to fakt super výplata. Na brigádě jsem úplně poprvé v životě, takže jsem měla menší bobečky. Všechno je OK. Mám tam kamarády z vidlákova a doprdele máme protisměny, takže nemůžeme ani ven. Pak jsem si tam našla V. Ta je v pohodě a odpočítáváme spolu hodiny do konce. Kdyby jste se ptali co tam dělám tak mám ranní což je od 6:00-14:00 a odpolední, na kterých jsem teď 14:00-22:00. A moje práce? Sedět sedm hodin u stroje a krimpovat kabely. (Kriplovat v našem podání). Samozřejmě dělám toho víc, ale psát sem všechny ty moje sprostý názvy.. Například navlíkám bílý kondomy a černý hajzly. Ok víc asi slyšet nechcete.

Intro by stačilo, vrhneme se na první dny.


11.7 Zaškolení s fakt pěkným klukem. Sral to, takže vím kde je hasičák lékárníčku jsem zapoměla. Stejně hasit nebudu.
Pak mě přidělili k paní co mi zadává práci a se kterou jí dělám. Mistr má dovolenou. Hahaha. Pak jsem celý den kriplovala.
Oběd jsem sežrala v kantýně a asi 10x jsem šla na záchod odepisovat.

12.7 Už jsem udělala jen asi 10 chyb z 350ti kusů kabelů. Good ne? Ta ženská byla mírně dosraná. A směnová J. tam furt chodí, křičí, směje se, nadává a je dost dost slyšet. Takže nějaká prča ženský. Už jsem odepisovala mimo hajzl, normálně před ní. Dosraná byla maličko. Ten den mi řekla přidej. Přidala jsem tak, že když řešila s ženskýma v kolik její dítě chodí spát, udělala jsem jí takovej štos na stole že nestíhala a já před ní chatovala, páč mam čas vole né. Pak jsem dál kriplovala.

Animáky co stojí za to

6. července 2016 v 6:00 article
Včera jsme s přítelem vybírali na jaký film se podíváme a vyhrál to animák "Hotel Transylvánie". Samozřejmě že já jsem byla celá žhavá jako do všech filmů a přítel vytuhnul. Hm a v tom mě napadl nápad (aha). Napadl mě zkrátka článek o animovaných filmech, co mám ráda a co si myslím že stojí za to. Samozřejmě každý má jiný styl, ale tyhle mě dostali. Článků o animácích bude víc, tak čekujte a pokud je máte rádi, určitě koukněte. Myslím že Shreka, Kungfu pandu a jiné známé nemusím zmiňovat.

Na všechny filmy koukám na http://sledujufilmy.cz/ a ty nejlepší stahuji na http://www.hellspy.cz/

Hotel Transylvánie 1,2

hotel transylvania and gif image

Drákula a jeho hotel plný všelijakých strašidel. Jeho dcera Mavis a člověk Johnatan, který nemá v hotelu co dělat.
Film je plný vtipných scének, úžasná nápad udělat strašidla zábavnými. Ve dvojce hojný výskyt dotykáčů a selfieček. Fakt jsem se nasmála.

Dalších 6 v celém článku

Zalepená rána

5. července 2016 v 3:06 article
5.7.2016 2:56
Je mi na nic. Kolik že je hodin? 2:15 Ležela jsem v posteli a četla si. Najednou jsem si vzpoměla, jak jsem tady ležela v zimě a X mě obejmul a četli jsme si spolu. Vybavila jsem si jak na mě byl hodný. Vybavila jsem si všechno a ten pocit tu byl zase. Ten pocit že nic pěkného mezi klukem a holkou být nemůže, všechno skončí pohromou, všechno skončí brzy, žádná romantika, nic, prostě chladné srdce. Nechápala jsem. Já v tu dobu ještě 16cti letá naivní, hodná, milující holka a on 18ctiletý kluk co.. Do dnes nevím. zamotal mi hlavu. Jsou tu o něm už dva články. Jeden kdy jsem nevěděla co s ním je,-článek o poháru. Jeden kdy jsem to už věděla,-forget pls. Přečtěte si je třeba, aby jste pochopily. Nebo ne, to je fuk.
daily life, cry, and gif image

Moje sny| Pomerančová kůra

3. července 2016 v 12:24 article
Zase jsem se v noci převalovala a ráno se vzbudila s tím, že je vše pravda. Tak jsem se rozhodla svoje fakt krutopřísně divné sny ukázat. Škoda že mě to nenapadlo dřív, začneme tím dnešním. Divné mých snech je, že se mi zdají každý den a jsou dlouhé a pamatuju si i detaily. Ovšem ráno je někdy zapomenu...
3.7
Zabalila sem si tašku (vypravenou ven) a sedla jsem si na schody. Myslím že následující věc, co se ve snu odehrávala má něco společného s prací mojí mámy (pracuje v zařízení pro děti vyžadující okamžitou péči - zrkáceně dětský domov) a s mým přítelem, který mi včera napsal že jde slavit narozeniny a narozdíl ode mě má pořád napilno. Dále jsem se procházela i s taškou městem a pak se mi chtělo šíleně na záchod. Jj jen tak prostě z ničeho nic BUM. Tak jsem šla do sport baru. Ve výhledu jsem měla bar, hrací automaty, kulečník. V chodbičce jsem našla dveře se záchodem mimochodem byli pro ženy i muže stejné.
Odložila jsem si tam tašku. V místnůstce ze záchodem byla vana s ručníky a umyvadlo s velkým zrcadlem. Tenhle pohled už znám, několikrát jsem se tady koupala - samozřejmě jen ve snech. Nějak jsem zapomněla na to že se mi chce cikat ve snech časté a rozhodla jsem se osprchovat. Wtf sakra?? Hlavu jsem si nemyla, vlezla jsem tam v kalhotkách a osprchovala si nohy.
Pak jsem seděla na vaně a odepisovala přítelovi. Hádali jsme se, že já se courám městem a on chodí někde po oslavách. To možná trošku souvisí s realitou, ale není to tak horké jako ve snu. To určitě ne! Spíš mi ten sen tak nějak i pomohl.

acid, painting, and aesthetic image

Ta ujetější a bláznivější část následuje v celém článku