Duben 2016

Víc Hilary Duff prosím!

9. dubna 2016 v 1:23 article
Určitě každý z vás někoho v dětství miloval. Ať je to Hanah Montanah, nebo nějaká jiná Disney postava. Někoho koho jste hltali. U mě to byla Hilary Duff.


Začala jsem jí hltat když jsem viděla její film Moderní popelka. Nějak jsme na něj narazily s holkama a pořád se na něj dívali dokola, sledovali každý její pohyb, každé její slovo, absolutně všechny detaily, ten film jsme znali nazpaměť - a pořád se na něj ráda podívám. Jasně, je to sračka s dobrým koncem, ale prostě.. Většinou mě tyhle filmy nebaví, ale tenhle je fakt top. Navíc se v něm oběvuje i moje nejoblíbenější motto, nikdy nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry. Pak jsem zjistila, že Hilary Duff i zpívá a to byl totální začátek mojí posedlostí Hilary Duff.


Její old písničky si poslechnu ještě někdy i teď, připomínají mi jak jsem do nich byla posedlá a připomínají mi i dětství. Je fajn připomenout si to. Nechápu sice jak jsem je mohla poslouchat 24/7 ale ok. Np. Má zajímavý sladký hlas že? Její aktuální tvorba se mi vůbec nelíbí, ale posunula se dál, to jo. Přeju jí to.