Leden 2016

Klavír na hlaváku v Plzni ?

28. ledna 2016 v 23:10 article

Povím vám co se mi stalo ve středu. Stojím si takhle na vlakovém nádraží a kupuji si žvejky v obchůdku. Když jsem platila, slyšela jsem klavír. Vůbec jsem nevěděla, kde se tady vzali zvuky klavíru. Vyběhla jsem nahoru po schodech a v místnosti stál klavír. Kolem něj stálo asi sedm kluků v mém věku, spíše starší. Čekala jsem spíše nějakého dědečka, co si chtěl zahrát ale opak. Měla jsem asi půlhodinky čas, stoupla jsem si kousek od nich a jen se dívala a poslouchala. Miluji zvuky klavíru, piana a slyšet to na nádraží, kde se to mimochodem nádherně rozléhalo, no wow.

Just friends. Forget pls.

24. ledna 2016 v 14:58 article
and, black, and just image
"Sobota. Večer. Předem domluveno. Nikde nikdo. Auto zaparkovalo před domem,.."


Young, Wild and Free

4. ledna 2016 v 19:31 Something
Poslední dobou můžu říct že jsem fakt šťastná.

life, quote, and happiness image

Šťastný nový rok vám všem!

1. ledna 2016 v 18:16 article


Na začátku prosince jsem začla plánovat s kým, kde, a co bude na silvestr. Upřímě, nechtělo se mi sedět doma, ale zatím každý rok se něco naplánovalo. Tentokrát chata s pár lidma. Užily jsme si to skvěle Bez záchodu, s jídlem, pitím, bezdomovcem pod oknem, strašidelnou panenkou co nás strašila, s divnýma zvukama, škrábáním na chatu. Ehm, teď nevím jestli to bylo doopravdy nebo v našich hlavách.

Celý den jsem se tolik smála, že dnes nemluvím. Jsem na polívce, teplých ponožkách a dobré náladě samozřejmě. Ale nevadí mi to, nový rok jsme oslavily vážně pořádně a vůbec nelituju toho, že jsem se několikrát vyválela jen v mikyně a tenkoučkých legínách ve sněhu a kvůli tomu jsem nakřáplá (možná i kvůli pár dalším věcěm, ale radši no comemnt Znáte to)

A co moje novoroční předsevzetí? Vždycky si nějaké dám, to bych nebyla já. V roce 2015 jsem se ale naučila, že to co chci udělat neodkládám ale udělám to hned. V pár věcech jako je změna jídelníčku, cvičení a pár dalších věcí co sem nechci psát jsem to fakt udělala. Ale tak dávám si předsevzetí jako každý rok cvičit, víc se snažit ve škole a udržovat dobré vztahy s přáteli.